סדנת ניהול זמן

על הסדנה ממש בקצרה

יכולות ניהול עצמי חשובות להצלחה האישית ולרווחה אישית של כל אדם. בעולם עבודה תחרותי, מהיר ומאתגר רבים מהעובדים והמנהלים מוצאים את עצמם בלבטים, כיצד לנהל את יומן העבודה שלהם ביעילות, כאשר מכל עבר נוחתים בלתמי”ם על כל שולחן  דורסים כל אפשרות לתכנון.

איך לאזן בין הטיפול בתקלות העבר, לבין מתן שירות ללקוחות בהווה וגם הערכות להבאת עסקים ולקוחות בעתיד. איך מנהלים יום עבודה, כך שינתן מקום לכל מה שיביא בעתיד עבודה/הכנסות, כאשר תמיד אנחנו במחסור של זמן ומשאבים לספק את צרכי לקוחות בהווה, לבטח כבר נתקלתם בביטוי “הדחוף דוחה את החשוב”.

לא פלא כי מול ההיקף העצום של דרישות העבודה, הרצון להיות יעיל ומוערך והזמן הקצר לכאורה העומד לרשותם, עובדים ומנהלים מבקשים הדרכה והנחיה כיצד להתייעל.

ניהול עצמי מצריך שליטה בקבוצת מיומנויות כל אחת מהן פורצת מחסום ניהולי אישי. ביחד הן מספקות פתרון מלא, אותו ילמדו ויסגלו לעצמם המשתתפים בסדנה. אנחנו עושים שימוש אפקטיבי בפעילות שלכם, מתרגלים כללי ניהול הזמן על “היומן” שלכם, תוך התמודדות עם הבלתמי”ם שלכם [את כל אלו אנו מבררים בקפידה טרם הסדנה].

בנוסף אנחנו מספקים פתרונות אישיים לאלו המתקשים בנושא הדחיינות, מלמדים טכניקות רגיעה מעולם המיינדפולנס [המאפשרות מיקוד הקשב במטרות ומניעת זליגת הקשב אל הטפל]. כך תצאו מסדנת ניהול זמן ומשימות שלנו עם כלי עבודה מעשיים ולא עם תאוריות …

מה בסדנה

⇐ טכניקת מיקוד מעולה

⇐ קביעת מטרות בשיטת  S.M.A.R.T.

⇐ הרחקת גזלני זמן, וטיפול בדחיינות

⇐ ניהול יומן בשיטת Color Blocking

⇐ תעשו פחות, ותהיו יעילים יותר

⇐ להירגע ממתח עם מיינדפולנס

קראו עוד https://www.efiroz.com/mindfulness/

ג'אגלינג, מטרות, קשב, הסחות דעת ועוד

במצב הטבעי של חייכם אתם מוצאים את עצמכם בג’אגלינג בין תחומי החיים – עבודה, בית, חיי חברה, תחביבים. בתוך העבודה אתם מקיימים ג’אגלינג בין תחומי העיסוק – משימות שיש לבצע בזמן, תקשורת עם לקוחות, ספקים, מנהלים ועובדים, ישיבות מסוגים שונים, כמובן בלתמי”ם, אותם אירועים בלתי צפויים, הנכנסים בדיוק בזמן הכי לא נוח ודורשים תשומת לב מלאה שלכם עכשיו!

ניהול זמן הוא היכולת לתכנן ולשלוט על האופן בו אתם מקצים פעילויות לשעות היום, כך שהמטרות אשר הצבתם לעצמכם יושגו בדרך יעילה. ניהול זמן לקוי יכול להיות קשור לדחיינות, חוסר יכולת להגיד “לא”, בעיות קשב או קשיים בשליטה עצמית.

אצל אנשים הישגיים או נדרשים להיות הישגיים, ניהול זמן לקוי גורם לשתי תופעות האחת הקטנת שעות שינה והשני הוספת לחץ אישי , לשני אלו השלכות בריאותיות [קרא עוד];

האם ניתן לשנות הרגלי חיים וסגנון אישי שעוצבו במשך שנים רבות, בסדנה אחת בת 4 שעות טובה כל שתהיה?

לשאלה הזו כיוונתי כאשר עצבתי את הסדנה. החלטתי להציג בסדנה את המכשולים העיקריים, ומול כול מכשול להציג דרך חלופית. מטרה שלי פשוטה, לאפשר לכל אחד לבחור מכשול אחד או שניים המכבידים עליו ולתרגל בסדנה דרך חלופית פשוטה וישימה. אני מאמין כי כל שיפור שתעשו, יקטין את רמות הלחץ שלכם ויעלה את הרווחה האישית שלכם. ואלו שלעצמם הם כבר סיבות מעולות להצטרף לסדנה.

הדרך אל סדנת ניהול זמן

סדנת ניהול הזמן והמשימות מתבססת על תאוריה אשר נלקחה מקונסורציום של ידע הקיים בליגת הקיסוס, ופרקטיקה מ 20 שנות התנסות כסמנכ”ל ויזה ו- AIG  וכמנכ”ל טלכלל, קג”מ ו SBC ועוד 10 שנים כיוצר ומנחה סדנאות.

היותי בעל הפרעת קשב, נאלצתי לבנות לעצמי אסטרטגיות וכלים לניהול זמן אפקטיבי, גיליתי במהרה, כי הכלים אותם פיתחתי עבורי, מתקבלים ברצון רב אצל יזמים, מנהלים ועובדים. מפעם לפעם אני מוסיף כלים חדשים לסדנאות, כלים שלמדתי מהמשתתפים עצמם ומתבססים על דרכם לפתרון בעיות ניהול זמן [כך נוסף פרק “ניהול משא ומתן על הזמן שלך”].

אני מאמין כי סדנת ניהול זמן ומשימות תמשיך להתפתח, כלים מעשיים יכנסו ואחרים יצאו שכן הטכנולוגיה והשוק משתנים במהירות ואיתם הצורך.

על המנחה ממש בקצרה

היי,  שמי אפי רוזנברג אני מאמן פסיכולוגי. אני מאמין כי כל אדם בדרכו, יכול לחולל שינוי בחייו, ההצלחה מגיעה מהבנה ותודעה נכונה. האימון הפסיכולוגי מכוון את האדם אל הדרך אשר תוביל אותו להצליח לחולל שינוי מהותי בחייו על בסיס הבנת העצמי והאינטראקציה עם הסביבה. אימון פסיכולוגי הוא השקעה, בהתפתחות האישית והמקצועית שלך. על ידי חשיפת הסיבות השורשיות לקשיים והאתגרים החוסמים אותך מלהגיע אל מטרותיך, שילוב עקרונות CBT ומינוף טכניקות פסיכולוגיה חיובית, תקבל כלים ותובנות מעשיות שמתרחבות מעבר ליחסי האימון. באמצעות מאמץ עקבי ושיתוף פעולה עם המאמן שלך, אתה יכול להפוך דחיינות לפרודוקטיביות, ולסלול את הדרך לחיים מספקים ותכליתיים יותר.

להזמנת הסדנה התקשרו 054-2005-886 או מלאו את הטופס ושלחו