שיווק דיגיטלי

כאשר החלטתי לעסוק באימון עסקי, גיבשתי לעצמי מדיניות שיווק הכוללת עקרון אחד, להביא את הלקוחות אלי. באותה תקופה [לפני עשר שנים ויותר] עקרון שיווקי זה לא היה נחלת המתחרים שלי אשר העדיפו במובהק פתרונות כמו שיווק מסורתי, רישות, טלמרקטינג וכו'. ברם החלטה זו הובילה להחלטה נוספת, עלי ללמוד בעצמי לעצב וליצור דפי נחיתה ולבנות קמפיין שיווק בגוגל אדוורדס [זאת מהטעם הפשוט שבאותם ימים אתרים נבנו על ידי יודעי סוד – מהנדסי תוכנה, ודומיהם]

כך הצורך יצר מומחיות והיום אני בונה אתרים ומפעיל מסעות פרסום בגוגל שיוצרים ללקוחותיי תנועת לקוחות יפה.

במאמר זה, אחלוק איתכם מספר טיפים ליצירת דפי נחיתה שעובדים עבורכם :

  • הגדירו את המטרה שלכם – הגדרתם את מטרת דף הנחיתה שלכם, עצבו את הדף וצרו מסרים ברורים המשקפים את המטרה שלכם בברור
  • פחות זה יותר – סף הסבלנות של הלקוח שלכם נמוך מאוד, העבירו את המסרים בקצרה ובפשטות
  • הובל את הלקוח – עיצוב עם כיוון, דף נחיתה עובד נכון כאשר אתה מנחה באופן טבעי את הלקוחות בסדר והכיוון שאתה רוצה שהם ילכו. [ בפלטפורמת וויקס בה אני משתמש ליצירת אתרים ללקוחותי יש דף הנחיות חמוד המסביר היטב את השיטה   https://www.wix.com/web-lp/great-copy ].

 

  • קראו לפעולה – אל תיתן ללקוחות שלך הזדמנות לצאת מהאתר שלך לפני שהם יצרו איתך קשר!  גרום להם לפעול ממש שם, ישירות על הדף עצמו, עם "קריאה לפעולה" כמו "רוצים לצאת בקמפיין שיווק שבאמת עובד? התקשרו עכשיו 054-2005-886 וקבלו 15 אחוז הנחה!"

 

  •  לכבוש במבט ראשון – דפי נחיתה הם כמו אהבה ממבט ראשון. אין לך הזדמנות שניה לרושם ראשוני! אתה צריך לתפוס את תשומת ליבם ברגע שנכנסו, לסקרן אותם . תמונה מרהיבה תיצור רושם ראשוני נהדר. דרך נוספת היא להוסיף סרטו וידאו ולהפוך את הדף אפילו ליותר דינמי.

 

  • שימוש בהדגשה וכתב גדול – שימרו את השימוש בהדגשה ובכתב גדול למשפטים בודדים אותם תרצה להדגיש, אם רוב המלל גדול ומודגש נוצר עומס על הקרוא והוא יעזוב!

 

  • בנו דף נחיתה מותאם במלואו לטלפון נייד – 70 אחוז מהלקוחות שלכם ימצאו אתכם בטלפון נייד ורק יתרתם במחשב או טאבלט. לכן, תכננו מראש את האתר ודפי הנחיתה כך שיתאימו מראש לקריאה בטלפון נייד [אתר מתגלגל ולא אתר שכבות].

 

אפי רוזנברג